AllClub Nedir?

AllClub, iş birliği içinde olduğu Türkiye’nin önde gelen üye sigorta/emeklilik şirketlerine (“üye şirketler”) bilgi birikimi, tecrübesi ve teknik altyapısıyla sağlık sigortası alanında finans ve operasyon hizmeti veren bir programdır.

Bu program kapsamında üye şirketler tarafından düzenlenen tamamlayıcı sağlık sigortanız için alacağınız profesyonel finansal ve operasyonel hizmetlerin yanı sıra artan sayıda özel hastaneler ile tamamlayıcı sağlık sigortanızın kapsamı dahilindeki diğer tüm anlaşmalı kurumlardan faydalanabileceksiniz.

AllClub, etkin ve zamanında çözümleri ile kaliteli hizmet sunmayı hedefler. Sektör tecrübesi ve yaygın hizmet ağı ile tamamlayıcı sağlık sigortanız için istediğiniz her şeyi bir arada bulabileceğiniz bir program sunar.

Sigortacılık sektöründe uygulanan süreç ve teknolojide her zaman yeniliğin öncüsü olmayı amaçlayan All Club, güvenli ve sağlıklı bir hizmet sunmak için yenilikleri ve güncel uygulamaları takip eder ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefler.

* (All Club Allianz’ın tescill markası olup, Allianz’ın deneyimlerini aktardığı ve Allianz tarafından oluşturulan bir programdır.)

AllClub İletişim

Tamamlayıcı sağlık sigortanız ile ilgili her türlü sorunuz, tazminat talepleriniz ve diğer iletişimleriniz için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0850 399 95 95

AllClub